Muškaření, Chemické přípravky

- strana: 1 z 1

Cena:

Fast Cast je High-Tech přípravek na čištění a mazání muškařských šňůr. Nakapejte Cast Cast na hadřík, několikrát jím protáhněte šňůru. Muškařská šňůra pak velmi hladce klouže očky a plave mnohem lépe než kdykoliv jindy. Přípravek dokonale čistí všechny typy šňůr, zbavuje je špíny, solí a jiných nečistot. Příležitostné použití přípravku Fast Cast udržuje muškařskou šňůru jako novou po mnoho let.
Fast Cast je taté výborný floatant pro suché mušky. Fast Cast naneste mezi palec a ukazováček, promněte mušku a budete překvapeni, jak skvěle plave.
http://www.u-40.com
Množství
:


Cena:

Amadou - nepostradatelná pomůcka pro dokonalé vysoušení CDC mušek.
Množství
:


Cena:

It is the most natural agent of preparation of dry flies as well, in the gel-form this time. It's getting stuck very well to materials of which the fly is made. It works perfect for greasing indicator leaders.
Množství
:


Cena:

It is the most natural agent for preparation of dry flies. The unique is its ability to treat all materials of which the fly is tied - including CDC feathers, which specific character we could depreciate by using different agents.
Množství
:


Cena:


Množství
:


Cena:


Množství
:


Cena:

Pastovitý přípravek pro rychlé smáčení a potopení návazců. Přidejte velmi malé množství vody a naneste na návazec protažením mezi prsty, nechte zaschnout.
Množství
:


 
Muškaření, Chemické přípravky - strana: 1 z 1